Portal Bajo.pl poleca:


Zaloguj się
Login

Hasło
» Nie pamiętasz hasła?
» Załóż konto

 
Wiadomości Gadu-Gadu
Wypowiedz się na temat Gadu-Gadu na naszym forum -> Gadu-Gadu

GG Network formalnie w Grupie Allegro

09.05.2013 14:49 napisał Tonk
Od kwietnia br. spółka GG Network formalnie należy do Grupy Allegro, która przejęła udziały w spółce od południowoafrykańskiego holdingu Naspers – dotychczasowego właściciela obu firm. Bliska współpraca spółek, głownie w zakresie reklamy internetowej trwa od sierpnia 2011 r. Formalna zmiana właściciela ma charakter wyłącznie operacyjny i służy uporządkowaniu oraz wzmocnieniu jednego z segmentów biznesowych Grupy Allegro, w którego skład wchodzą dodatkowo m.in. Wykop.pl i serwisy Grupy Bankier.pl.

Nowe GG na iPhone – wygodniej i wszystko pod ręką

09.05.2013 09:54 napisał Tonk
Tworzenie nowego konta z poziomu smartfonu, wysyłanie i wgrywanie plików podczas rozmowy, poprawki w wyglądzie i działaniu aplikacji – te nowości wprowadza najnowsza wersja popularnego komunikatora GG dla użytkowników smartfonów iPhone.

Ponad 22 tys. zł za nr GG

15.01.2013 15:47 napisał Tonk
Niski, specjalny nr komunikatora GG został zlicytowany podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wkrótce posłuży do szybkiego kontaktu z klientami.

Praktyczne GG na Windows Phone już do pobrania

09.01.2013 17:21 napisał Tonk
Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą cieszyć się nową wersją popularnego komunikatora GG, oznaczoną numerem 2.0. GG Network udostępniła aktualizację wprowadzającą przydatne funkcjonalności, znane z najnowszej wersji komunikatora na komputer.

Ważny rok w rozwoju GG

04.01.2013 17:32 napisał Tonk
Mijający rok był dla GG okresem niezwykle dynamicznych i ważnych zmian. W 2012 roku GG wprowadziło nie tylko zmiany w swojej nazwie i logotypie, ale przede wszystkim udostępniło użytkownikom nową platformę i uruchomiło usługi rozszerzające możliwości komunikatora - http://www.GG.pl/info

Asystent w GG, czyli nowy Infobot do usług!

15.11.2012 15:46 napisał Tonk
Infobot – popularny bot informacyjny dostępny pod nr GG:100 – udostępnił użytkownikom najnowsze możliwości. Wzorem osobistych asystentów instalowanych w smartfonach, Infobot w swojej obecnej wersji 2.0 rozpoznaje lepiej potrzeby użytkownika i podpowiada rozwiązania, dopasowuje informacje w szybszy i bardziej wygodny sposób. Zawsze tam, gdzie mamy swoje GG.

GG przez dotyk i na klik w nowym interfejsie Windows

25.10.2012 15:56 napisał Tonk
Na kilka dni przed premierą Windows 8 Modern UI firmy Microsoft, GG Network S.A. udostępniło wersję komunikatora GG przystosowaną do standardu nowego systemu operacyjnego.


Nowe, pełne emocji GG na iPhone

27.08.2012 16:51 napisał Tonk
W udostępnionej dzisiaj aktualizacji dla mobilnej wersji komunikatora GG na system iOS (smartfony iPhone) pojawiło się kilka ciekawych, oczekiwanych przez użytkowników zmian.

Nowość: reklama w GG na smartfonach z możliwością targetowania

21.08.2012 16:43 napisał Tonk
Biuro Reklamy Grupy Allegro i GG Network wprowadza nową ofertę – reklamę w komunikatorze na smartfonach z systemami Android, Symbian i iOS. Przekaz reklamowy w GG można targetować, co wyróżnia ofertę na rynku reklamy mobilnej i pozwala precyzyjnie dotrzeć do poszukiwanej grupy użytkowników.

12 lat popularnego polskiego komunikatora

15.08.2012 17:59 napisał Tonk
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i słonecznych polskich marek – GG – obchodzi dzisiaj swoje urodziny.

Kiedy w 2000 roku powstawało Gadu-Gadu nikt nie spodziewał się, że w tak znaczący sposób wpłynie ono na rozwój polskiego internetu. Kultowe dźwięki nadchodzącej wiadomości, statusy dostępności, wiele zawartych małżeństw, wieczornych pogadanek – wiele z tych zdarzeń i elementów stało się ważną częścią historii polskiej sieci, historii samych internautów, którzy dorastali i dorastają razem z GG